دلگرمی تیم ساختمانچی
رضایتمندی شماست

تیم ساختمانچی، در سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شد. ساختمانچی شرکتی پویا و مبتنی بر داده است که از ذهن پویا و خلاق جوانان ایران قدرت می‌گیرد. این شرکت به عنوان راهکاری اثربخش برای معرفی بهترین های صنعت ساختمان، فعالیت خود را با یک تیم کوچک آغاز کرد و در کمتر از چند ماه به اولین سامانه هوشمند صنعت ساختمان در ایران تبدیل شد.
با اپلیکیشن ساختمانچی شما می توانید با چند اشاره با بهترین های مشاغل صنعت ساختمان ارتباط برقرار کرده و انواع تعمیرات و خدمات منزل یا محل کار خود را به آنها بسپارید
با ما همراه باشید خبرهای خوش دیگری در راه است .

دسترسی به تمامی مشاغل ساختمانی در کوتاه ترین زمان

5c
one

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.