نکاتی در مورد انتخاب رنگ های بیرونی رنگ برای خانه شما

نکاتی در مورد انتخاب رنگ های بیرونی رنگ برای خانه شما

مقدمه

انتخاب رنگ های خانه فقط کار دشواری نیست. می تواند وحشتناک باشد! اگر رنگ هایی را انتخاب کنید ; که خسته کننده و پرتحرک باشد ; خانه شما مسطح و بی نظیر به نظر می رسد .

اما اگر رنگ های رنگ بیش از حد جسورانه باشند ; می توانند معماری را تحت الشعاع قرار دهند .یا حتی ممکن است همسایگان را خدشه دار کنند. اما پاداش بالقوه قابل توجه است. گرفتن درست آن با انتخاب رنگ مناسب نمای بیرونی خانه و ترکیب های تر و تمیز می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

همانطور که رنگ های داخلی را برای فضای داخلی خانه خود در نظر می گیرید ; به خاطر داشته باشید. که بهترین رنگ های رنگ آنهایی هستند . که زیباترین ویژگی های خانه شما را برجسته می کنند.

این یکی از دلایلی است که باید کمی در مورد معماری مسکونی بدانید ; زیرا تاریخ می تواند. در مورد اینکه چه رنگهایی در سال های مختلف ; برای سبک های مختلف خانه کار کرده اند . چیزهای زیادی را برای شما تعریف کند. همچنین به یاد داشته باشید ; که استفاده ماهرانه از رنگ می تواند ; بعضی مواقع نقص های طراحی را جابجا کند . جذابیت محدود کننده و ارزش بازار خانه شما را تقویت کند. ساختمان چی ; در این مطلب یه سری نکته بدردبخور ارایه میدهد.

نکاتی برای انتخاب رنگ های بیرونی

چگونه آن ترکیب رنگ جادویی را پیدا می کنید؟ ساختمان چی تکنیک خاص را پیشنهاد می کنند. و لطفا توجه داشته باشید ; که هیچ متخصصی هرگز پیشنهاد خرید رنگ رنگ را به دلیل فروش آن یا اینکه به دلیل اینکه پیمانکار نقاشی شما می تواند برای شما معامله کند ; پیشنهاد نمی کند!

رنگ کردن خانه های قدیمی

اگر قصد نقاشی یک خانه قدیمی را دارید ; احتمالاً می خواهید از یک طرح تاریخی دقیق استفاده کنید. یک روش برای انجام این کار ; با یک شکل ساده از باستان شناسی است .

می توانید یک حرفه ای استخدام کنید ; تا به لایه های قدیمی رنگ روی ساید بای ساید خود بکشید . و آنها را به منظور تحلیل و بازآفرینی رنگ اصلی خانه خود استخدام کنید.

می توانید به یک نمودار رنگی تاریخی مراجعه کنید . و سایه هایی را انتخاب کنید که در زمان ساخت خانه شما متداول بود. هرچه معماری خانه شما ساده تر باشد ; به رنگ های کمتری نیاز خواهید داشت. برای یک سبک خانه ویکتوریایی دقیق و با تزئینات زینتی ; شما ممکن است برنامه ای برای استفاده از چهار تا شش رنگ داشته باشید .

در حالی که یک خانه مرتع ساده ; فقط ممکن است فقط دو رنگ داشته باشد. با مراجعه به برخی از خانه های تاریخی ; مانند Roseland Cottage در کانکتیکات ، رعایت دقیق ترکیب های رنگی را انجام دهید. اگر قصد فکر کردن در خارج از جعبه و انتخاب رنگهای کاملا جدید یا غیر معمول را دارید ; به یاد داشته باشید که این تصمیم به بخشی از اصل و نسب خانه شما تبدیل می شود.

نکته:

یک عکس یا عکس از خانه خود را کپی کنید. از رنگ های آبرنگ یا مداد رنگی استفاده کنید تا ترکیب رنگ ها را امتحان کنید و انتخاب های خود را محدود کنید.

همسایگان خود را در نظر بگیرید

خانه کنار خانه می تواند ایده های رنگ آمیزی به شما بدهد ; اما کپی کردن همسایه خود دقیقاً ایده بد است.

رنگهایی را انتخاب کنید که خانه شما از هم جدا شود . اما با ساختمانهای مجاور مغایرت نداشته باشد. به

اطراف محله خود نگاه کنید. آیا معماری خانه شما مانند خانه کنار خانه است؟ آیا در خانه های اطراف واقع
شده اید و خانه های اطراف خود در حال توسعه هستید یا همسایگان شما درخت هستند؟
یا آیا خانه شما مانند محله خانه ای بزرگ بزرگ که اکنون در خانه های جدیدتر به سبک مزرعه احاطه شده
است ، در محله جداست.
رنگ خانه را با توجه به آنچه در اطراف شماست انتخاب کنید. این می تواند به معنای مخلوط کردن ; تکمیل
کردن یا حتی تضاد با رنگهای مورد استفاده همسایگان اطراف باشد. نکته اصلی این است که انتخاب های خود
را با قصد انجام دهید و اجازه ندهید که اثر رنگ تصادفی باشد.

ایده گرفتن از طبیعت

چشم انداز اطراف خانه شما با ایده های رنگی پر رنگ است; شیوع درختان ممکن است یک پالت خاکی از سبزیجات و قهوه ای ها را نشان دهد.

تنظیم ساحل ممکن است استفاده از بلوزهای روشن و فیروزه ها یا حتی سایه های صورتی را نشان دهد. یک باغ حیاط جلویی می تواند بر اساس آنچه در باغ لاله در باغ ظاهر می شود ، ترکیب های مهیج رنگی را برای خانه شما القا کند.

خورشید بر روی خانه شما می درخشد؟ خانه شما در محیط چگونه قرار دارد؟ خانه های تولید معمولاً به طور مطلوب روی تعداد زیادی از آنها قرار نمی گیرند;بنابراین آنچه را که معمار استرالیایی گلن مورکات به ما می گوید انجام دهید ، انجام دهید. به یاد داشته باشید که رنگ به نور احتیاج دارد و کیفیت نور همیشه در رنگ تأثیر دارد.

رنگ مواد بدون رنگ را در نظر بگیرید

هر خانه ویژگی هایی دارد که نقاشی نخواهد شد. آجر منزل شماست؟ سنگ؟ ترکیبی؟ آیا این دودکش غالب است؟ ویندوز وینیل؟ یک درب چوبی طبیعی؟ مصالح ساختمانی رنگ های خاص خود را دارند. آیا مراحل و نرده های منزل شما رنگهای موجود آنها باقی خواهد ماند؟

 

طرح رنگی را انتخاب کنید که با رنگهای موجود در خانه شما هماهنگ باشد. به قول معمار فرانک لوید رایت ، “چوب از چوب است ، بتن از بتون است ، سنگ از سنگ است”. رایت در همه چیز ترجیح می دهد طبیعی باشد ; اما بیشتر خانه ها دارای برخی از مواد با رنگهایی هستند که به طور طبیعی زیبا و بدون هیچ رنگی زیبا هستند. هنگام انتخاب رنگ برای عناصری که نقاشی می کنید این مواد را در خاطر داشته باشید.

منبع

عرفان زارعی